IRONCAD, czyli niezawodny CAD do projektowania

IRONCAD, czyli niezawodny CAD do projektowania

IRONCAD to CAD 2D / 3D do projektowania z wieczystą licencją. Automatyzuje prace i umożliwia tworzenie wielu części w jednym pliku. Został stworzony na potrzeby efektywnej pracy konstruktorów i projektantów urządzeń mechanicznych. Użytkownicy często określają go mianem „niezawodny”, ponieważ sprawdza się nawet przy najbardziej zaawansowanych projektach.

CAD do projektowania umożliwia m.in. analizę kolizji w zespołach. Dużym wsparciem dla inżynierów są także obszerne biblioteki gotowych części. Narzędzie wyróżnia się na rynku przede wszystkim możliwością projektowania dynamicznego lub standardowego – w oparciu o szkic. Modelowanie bezpośrednie z użyciem drzewa operacji na poziomie jednego środowiska to coś, czego próżno szukać w podobnych systemach.

Dzięki modułowi CAXA przeznaczonemu do rysunków 2D, nie jest konieczne uzupełnianie programu o dodatkowy CAD 2D. Generuje to oszczędności, a także jest po prostu wygodne. IRONCAD ma wiele właściwości, które w dużym stopniu upraszczają codzienną pracę użytkowników. Nie chodzi tylko o szybkie działanie systemu, ale także o liczne możliwości, które im daje.

CAD do projektowania to potężne narzędzie. Wiele osób decyduje się na szkolenia, aby wyciągać z niego jeszcze więcej. Intuicyjny interfejs, stworzy z myślą o wygodzie projektantów sprzyja wdrażaniu kolejnych funkcji w swojej pracy. Dodatkowe szkolenia przyspieszają proces nauki, dlatego chętnych nigdy nie brakuje.

IRONCAD to narzędzie, które warto przynajmniej przetestować. CAD 2D / 3D wyposażony jest w tyle możliwości, że nie sposób wszystkich opisać. Ogromnym plusem jest to, że program spełnia sprecyzowane wymagania dla konkretnych branż, automatyzując tym samym pracę. Możliwość wykonania większej ilości zleceń w krótszym czasie to ogromna korzyść, o której przekonało się już ponad 1000 polskich przedsiębiorstw.

Jeżeli chcesz do nich dołączyć wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową IRONCAD i wypełnisz krótki formularz. Skontaktuje się z Tobą specjalista, który zaproponuje konsultację online, podczas której poznasz najważniejsze cechy programu.