Nietypowe usługi fryzjerskie, czyli fryzjer do domu klienta przyjedzie!

Nietypowe usługi fryzjerskie, czyli fryzjer do domu klienta przyjedzie!

Prawie każdy z nas od czasu do czasu korzysta z usług świadczonych przez swój ulubiony zakład fryzjerski. Niektórzy zgłaszają się na bardziej skomplikowane i czasochłonne zabiegi, takie jak farbowanie włosów, pasemka, czy regeneracja włosów za pomocą specjalnych preparatów kosmetycznych. Inni chcą tylko skrócić lub wyrównać fryzurę, albo podgolić głowę lub kark. Zwykle trzeba się w tym celu umówić wcześniej na potrzebne usługi fryzjerskie i pojawić się w zakładzie na określoną godzinę.

Co jednak ma zrobić senior, który ma problemy z poruszaniem się, osoba niepełnosprawna, lub chory z silnymi lękami, który boi się wychodzić z domu? Czy jedynym wyjściem jest dla nich zapuszczanie włosów, lub nieudolne strzyżenie się na własną rękę? Na szczęście rynek zaczyna wychodzić naprzeciw takim klientom i specjalnie dla nich dedykuje usługi fryzjerskie z dojazdem. Dzisiaj można już umówić się telefonicznie na niektóre zabiegi, a wtedy w uzgodnionym terminie przyjedzie z wizytą fryzjer do domu swojego klienta i wykona u niego profesjonalne strzyżenie, modelowania czy golenie.

Dzięki temu również osoby starsze, chore, niepełnosprawne, lub mieszkające na odludziu bez dostępu do samochodu, mogą zadbać o swój wygląd i zamówić dla siebie usługi fryzjerskie z dojazdem. Oferty fryzjerów proponujących strzyżenie w domu klienta można już bez problemu znaleźć w internecie. Wprawdzie nie każdy zabieg można już wykonać poza zakładem, z uwagi na niezbędne w pracy fryzjera narzędzia i preparaty, ale gama oferowanych w ten sposób usług wciąż się poszerza. https://fryzjerbielskobiala.pl/